Kompleksowy backup firmowych danych
DYSTRYBUCJA W POLSCE: ANZENA
STORAGECRAFT

O nas

ANZENA

Specjalizujemy się w profesjonalnej ochronie danych, dając firmom możliwość nieprzerwanego działania, nawet w sytuacjach awaryjnych. Chronimy dane naszych klientów przed zagrożeniami z wnętrza sieci i spoza niej. Pomagamy skracać ewentualne przestoje w pracy, eliminując niechciane straty.

Jesteśmy specjalistami z 30-letnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa IT. Naszą ofertę budują najnowsze dostępne technologie. To właśnie od dystrybucji jednej z nich – rozwiązań do backupu StorageCraft ShadowProtect SPX – w 2012 rozpoczęliśmy działalność na polskim rynku.

Strona firmy

 

StorageCraft 

Firma StorageCraft Technology Corporation z siedzibą w Draper, Utah w USA funkcjonuje od 2004 roku. Od samego początku firma zajmuje się rozwiązaniami do backupu, szczególny nacisk kładąc na skrócenie do minimum czasu potrzebnego na przywracanie systemów informatycznych po awarii. Europejska centrala firmy zlokalizowana jest w irlandzkim Cork, a wielokrotnie nagradzane produkty firmy StorageCraft są w Europie dostępne od 2007 roku.

 

Firma StorageCraft w trakcie ostatniej dekady zaiteresowała swoimi technologiami wielu partnerów czego efektem jest współpraca w ramach Technology Alliance m.in. z takimi markami jak VMware, NETGEAR.

Alliance partners:

       

 

Kontakt

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

32 420 90 00
kontakt@anzena.pl

Webinarium 

Zobacz niezawodny backup z ShadowProtect SPX w akcji!

Najbliższy termin:

Realizacja: Agencja WMC