Backup Fast, Recover Faster
DYSTRYBUCJA W POLSCE: ANZENA
STORAGECRAFT

Jak zostać partnerem?

Anzena, jako ogólnopolski dystrybutor rozwiązań do backupu i szybkiego odzyskiwania danych, poszukuje partnerów handlowych na terenie całej Polski. Zapewniamy pełen pakiet szkoleń na temat oferowanych produktów, atrakcyjne rabaty resellerskie i pełne wsparcie marketingowe.

Sprawdź dlaczego warto zostać partnerem Anzena!

Pobierz broszurę

Aby rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać na sprzedaży rozwiązań firmy StorageCraft, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod adresem kontakt@anzena.pl lub telefonem 32 420 90 00. 

eKonferencje dla naszych partnerów

Chcesz dowiedzieć się wiecej na temat programu który możesz oferować swoim klientom? Zapraszamy do udziału w bezpłatnych internetowych eKonferencjach dla partnerów handlowych.

Bez wyjazdu, bez kosztów. Wszystko na Twoim komputerze! Sprawdź, czym są eKonferencje on-line i poznaj bliżej wybrane rozwiązania!

Podczas godzinnej prezentacji poznasz możliwości oprogramowania, zobaczysz jak w praktyce działają najważniejsze technologie oraz zapoznasz się z dostępnymi produktami i zasadami sprzedaży. W trakcie e-Konferencji można zadawać pytania dzięki czemu dowiesz się wszystkiego co jest niezbędne do zaoferowania ShadowProtect Twojemu klientowi.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym: tel. +48 (32) 420 90 00, kontakt@anzena.pl.

 

Wybierz termin i zarejestruj się już dziś!

Terminy: *
4 grudnia 2017 r.
(poniedziałek, godz: 14:00)
na Twoim komputerze
18 grudnia 2017 r.
(poniedziałek, godz: 10:00)
na Twoim komputerze
Wiadomość:
 

Rejestrując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na odbieranie wiadomości email oraz/lub połączeń telefonicznych inicjowanych przez ANZENA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15 lub podmioty współpracujące, w celach powiązanych z tym wydarzeniem zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2016.1489 ze zm.).

Realizacja: Agencja WMC