Backup Fast, Recover Faster
DYSTRYBUCJA W POLSCE: ANZENA
STORAGECRAFT

StorageCraft ShadowControl

StorageCraft ShadowControl CMD - Monitorowanie stanu backupów w sieci

Monitorowanie stanu backupów w sieci

StorageCraft ShadowControl jest rozwiązaniem do monitorowania stanu backupów w sieci. Informuje administratora o krytycznych parametrach związanych z wykonaniem backupów na poszczególnych maszynach, tym samym gwarantuje, że ich jakość jest zgodna z oczekiwaniami.

Administrator ma możliwość wyboru parametrów, które będą monitorowane dla poszczególnych maszyn czy grup maszyn oraz progów, których przekroczenie będzie raportowane. W zależności od potrzeb śledzone mogą być takie zdarzenia jak: liczba następujących po sobie backupów zakończonych niepowodzeniem, przekroczenie przez backup określonej wielkości, ograniczona ilość miejsca na dysku, na którym wykonywany jest backup czy nadmierne obciążenie systemu przez proces backupu.

Raporty dotyczące stanu backupu mogą być generowane i wysyłane do odpowiedzialnych administratorów codziennie, tygodniowo lub miesięcznie.

Program pozwala na zdalne monitorowanie statusu backupów wykonywanych przy użyciu programu StorageCraft ShadowProtect SPX na stacjach roboczych, notebookach oraz serwerach.

 

 

 

Pobierz

Pobierz ulotkę i poznaj bliżej możliwości rozwiązania ShadowControl. 

Ulotka

Dokumentacja

 

Bezpłatne eKonferencje on-line

Zobacz niezawodny backup z ShadowProtect - wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Zapraszamy na...

Najbliższa eKonferencja:

24 sierpnia 2017 r., na Twoim komputerze

Kontakt

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

32 420 90 00
kontakt@anzena.pl

Realizacja: Agencja WMC