Backup Fast, Recover Faster
DYSTRYBUCJA W POLSCE: ANZENA
STORAGECRAFT

O firmie ANZENA i StorageCraft

Poznaj nas bliżej

Anzena sp. z o.o. (niegdyś StorageCraft Polska Sp. z o.o.) z siedzibą w Katowicach powstała w 2012 roku. Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań amerykańskiej firmy StorageCraft Technology Corporation na terenie Polski. Specjalizujemy się w rozwiązaniach do backupu i szybkiego odzyskiwania danych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Realizujemy także wdrożenia i szkolenia z produktów StorageCraft dla klientów oraz partnerów handlowych.

 

 Firma StorageCraft Technology Corporation z siedzibą w Draper, Utah w USA funkcjonuje od 2004 roku. Od samego początku firma zajmuje się rozwiązaniami do backupu, szczególny nacisk kładąc na skrócenie do minimum czasu potrzebnego na przywracanie systemów informatycznych po awarii. Europejska centrala firmy zlokalizowana jest w irlandzkim Cork, a wielokrotnie nagradzane produkty firmy StorageCraft są w Europie dostępne od 2007 roku.

Firma StorageCraft w trakcie ostatniej dekady zaiteresowała swoimi technologiami wielu partnerów czego efektem jest współpraca w ramach Technology Alliance m.in. z takimi markami jak vmWare, Netgear.

Alliance partners:

       

 

Kontakt

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

32 420 90 00
kontakt@anzena.pl

Bezpłatne eKonferencje on-line

Zobacz niezawodny backup z ShadowProtect - wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Zapraszamy na...

Najbliższa eKonferencja:

24 sierpnia 2017 r., na Twoim komputerze
Realizacja: Agencja WMC