Backup Fast, Recover Faster
DYSTRYBUCJA W POLSCE: ANZENA
STORAGECRAFT

Kariera w Anzena

Ogłoszenie

Czekamy aż napiszesz nam o sobie coś więcej aplikując na wybrane stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

Nr referencyjny: ANZ-H-WEB-2016

ANZENA Sp. z o.o. jest dystrybutorem w Polsce oprogramowania do backupu amerykańskiej firmy StorageCraft Technology Corporation. Specjalizujemy się w sprzedaży i zapewnieniu wsparcia technicznego dla wszystkich klientów korzystających z oprogramowania ShadowProtect. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach (przy trasie w kierunku Bielska).

Zapewniamy pracę na pełny etat w biurze w Katowicach. Dajemy możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z klientami podczas spotkań oraz organizowanych przez nas konferencji w wybranych polskich miastach. Lubimy jasne zasady, dlatego już teraz możemy powiedzieć, że Twoje wynagrodzenie będzie oparte o podstawę i premię zależną od wielkości sprzedaży. A za co dokładnie będziesz odpowiedzialny?

  • pozyskiwanie i obsługę klientów biznesowych (sektor B2B),
  • analizę potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru właściwego rozwiązania z naszej oferty,
  • przedstawianie naszej oferty klientom podczas rozmów i spotkań,
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z naszymi partnerami handlowymi.

Swoje CV z aktualnym zdjęciem możesz przesłać na adres praca@anzena.pl. W temacie maila prosimy abyś podał imię i nazwisko oraz numer referencyjny stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.).

Asystenta/-ki Działu Handlowego

Nr referencyjny: ANZ-ADH-06-2017

Praca na tym stanowisku jest połączeniem zadań handlowych oraz administracyjno-organizacyjnych. Osoba na tym stanowisku powinna potrafić samodzielnie realizować obowiązki wymagające skrupulatności i dokładności (realizacja zamówień, fakturowanie) ale też powinna odnaleźć się w pracy wymagającej koordynacji zadań z działem marketingu, wsparcia technicznego czy księgowym (np. organizacja konferencji, warsztatów technicznych i rozliczanie kosztów związanych z takimi wydarzeniami). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za kontakty z obecnymi jak i potencjalnymi klientami/partnerami handlowymi celem weryfikacji zadowolenia z posiadanych rozwiązań, zapraszania na wydarzenia organizowane przez firmę czy weryfikacji zainteresowania oferowanymi rozwiązaniami.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zamówień i wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji sprzedaży
  • Kontakty telefoniczne i mailowe z klientami oraz partnerami handlowymi celem budowy i utrzymania długofalowych relacji
  • Tworzenie bazy potencjalnych klientów poprzez wyszukiwanie firm o określonym profilu i branży
  • Planowanie i organizacja konferencji, szkoleń, wydarzeń online oraz wyjazdów służbowych pracowników
  • Tworzenie raportów, zestawień i analiz na potrzeby pracowników działu handlowego
  • Koordynacja współpracy pomiędzy działem handlowym a pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację telefoniczną i mailową z producentem w Irlandii w zakresie realizacji zamówień i bieżącej współpracy
  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu)
  • Skrupulatność, samodzielność, dobra organizacja własnej pracy
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami firmy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o jasne zasady (umowa o pracę na pełny etat)
  • Stanowisko pozwalające na wszechstronny rozwój i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość nauki języka angielskiego na bezpłatnych zajęciach prowadzonych w firmie
  • Współfinansowany pakiet sportowy OK System, oraz pakiet medyczny Enel-Med
  • Pełen zakres szkoleń i przygotowanie do pracy na nowym stanowisku
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Kontakt

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

32 420 90 00
kontakt@anzena.pl

Bezpłatne eKonferencje on-line

Zobacz niezawodny backup z ShadowProtect - wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Zapraszamy na...

Najbliższa eKonferencja:

28 czerwca 2017 r., na Twoim komputerze
Realizacja: Agencja WMC